רכבות באיטליה

מערכת הרכבות באיטליה היא מן המתקדמות באירופה ובעולם. היא השלישית בגדלה באירופה (לפניה גרמניה וצרפת) ומונה 16,200 ק"מ של מסילות ברזל המערסלות מדי יום 9,200 (!) רכבות. ישנם מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון כאשר משתמשים בשירותי הרכבות באיטליה; התמצאות בתחנות השונות, החלפת רכבת ברציף, עלויות וכד' את הכרטיסים תוכלו להזמין כאן אצלנו ביורופ ריילוויס בנחת ולהדפיס את הכרטיס ולבוא מוכנים.

הדרך הטובה ביותר לראות את הערים הגדולות באיטליה היא באמצעות רכבת. הרכבות באיטליה מקשרות כמעט על עיר או עיירה מרכזית. הנהיגה והחניה במרכזן של הערים הגדולות כמו רומא, פירנצה ומילאנו יכולה להיות סיוט ולשם כך השימוש ברכבת באיטליה היא הדרך המושכלת לטיול. עם רשת הרכבות החדשה, הטיול מהיר יותר, נוח יותר ומרגיע יותר מלטוס. לדוגמא: להגיע עם רכבת מרומא לפירנצה יקח רק שעה ו-32 דקות במהירות של 281 ק"מ ובמחיר מצחיק של €19 אירו, רומא לונציה, 3 שעות ו-45 דקות, מ-€29 אירו, רומא לנאפולי שעה ו-10 דקות מ €19 אירו, רומא למילאנו שעתיים ו-55 דקות מ-€29. אפס צ'ק אין, אין צורך להגיע לשדות תעופה מרוחקים, אין דמי מטען או מגבלות משקל. נסיעות מסיציליה יכולים להתבצע ברכבת לילה וככה אתם גם נהנים משינה ערבה ברכבת או ברכבת בינעירונית בשעות היום בנחת.

מפעילי רכבות באיטליה:
Trenitalia (Ferrovie dello Stato): www.trenitalia.com
www.italiarail.com  :NTV
איטלו: www.italotreno.it
רכבות מקומיות בצפון איטליה: www.trenord.it
 

רכבת באיטליה, האם צריך לקנות כרטיסים מראש?

רכבות אזוריות, לא. לדוגמא, פיזה לפירנצה, מילאנו לאגם קומו או טיראנו, פירנצה לסיינה. אין שום צורך להזמין מראש ואין יתרון בכך מלבד החיסכון בזמן של ללכת למשרד הכרטיסים. המחיר הוא קבוע ולכן אין יתרון עלות בהזמנה מראש, הזמנה מראש במקרה כזה היא לא הכרחית, כיוון שהרכבת לא יכולה להיות "מכורה מראש". במקרה כזה הכי פשוט לקנות כרטיס בתחנה או מהמכונות לשירות עצמי, כאשר אתם מגיע, לאמת אותו במכונות ולקפוץ על הרכבת הבאה.

רכבות למרחקים ארוכים, כן. לדוגמא, רומא לפירנצה, מילאנו לוונציה. כל המושבים בFrecciarossa, Frecciargento, Frecciabianca ורכבות בינעירוניות שמורים, ולכן מומלץ לקנות מראש כרטיס, בתיאוריה תיתכן סיטואציה של הזמנת רכבת מהרגע להרגע, הבעיה במקרה זה היא מחיר, אתם תשלמו מחיר גבוה, מחיר 'בסיס' והרי הרבה יותר טוב לנסוע במחירים שמורים בהתחשב ביעד כמו €9, €19 או €29...

להזמנת רכבות באיטליה במחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש, מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת רכבת באיטליה - מנוע הזמנות לרשותך:

אולי יעניין אותך גם: רכבות באיטליה לוח זמנים

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר