רכבת מפריז ללונדון

כדי להגיע מפריז ללונדון ברכבת, ישנה רק דרך אחת: יורוסטאר!

יורוסטאר (Eurostar) היא הרכבת במהירויות גבוהות הפועלת בין בריטניה ליבשת אירופה. רכבות יורוסטאר מקשרת בין לונדון לפריז או בריסל. הנסיעה ביורוסטאר מהירה מאד. כמה מהירה? הרכבת מגיעה עד למהירויות של 300 קמ"ש! וכך אתם יכולים לגמוע מרחקים אדירים במהירות שיא ולקצר את משך הנסיעה בין שלוש הבירות המרכזיות של אירופה. הנסיעה ביורוסטאר היא מילה נרדפת לסטייל ונוחות.

רכבת היורוסטאר מציעה מסלולים עונתיים בקיץ ובחורף באירופה. במהלך תקופת הקיץ, מיולי עד ספטמבר, היורוסטאר מפעילה קווים ישירים בין לונדון ואביניון, בדרום מזרח צרפת. בתקופת החורף, מדצמבר עד אפריל, קישורי יורוסטאר ישירות לונדון ל-Moutiers, Aime-la-Plagne ו-Bourg St Maurice ומאפשרת גישה ליותר מ-40 (!) אתרי סקי ברחבי האלפים, הכוללים את: קורשבל (Courchevel), טין (Tignes), מירבאל (Méribel), לה פלאן (La Plagne) ועוד.

היורוסטאר היא לא רק רשת רכבות מפריז ללונדון, בריסל וליל. היא גם מציעה קווים ישירים ומהירים בין לונדון לריזורט דינסנילנד פריז (תחנת הרכבת שעוצרת בדיסנילנד פריז נקראת: Marne la Vallée) ושירותי נסיעה עונתיים לאביניון ולאלפים הצרפתיים.

להזמנת כרטיס יורוסטאר לחצו כאן

רכבת מלונדון לפריז

המסלול ההפוך ברכבת הוא מסלול קליל גם כן כמובן. ההתמצאות בתחנת הרכבת הלונדונית המרכזית סנט פנקראס היא עונג צרוף, התחנה היא אחת היפות באירופה ובעולם כולו. והמסלול הוא זהה וניתן לחיפוש גם על ידי מנוע חיפוש הרכבות שלנו המופיע בצידו השמאלי העליון של מסך זה.

הזמנת הכרטיס וקבלתו

כרטיסי יורוסטאר פתוחים לרישום 180 ימים לפני הנסיעה. מומלץ לבצע הזמנה מוקדמת ולא לחכות עד לרגע האחרון כיוון המושבים הזולים יותר מוצעים בתחילת הרישום. העדיפו רכבות מחוץ לשעות השיא, הן יותר זולות במידה ניכרת. היורוסטאר היא דרך התחבורה האידיאלית למטיילים, וחוסכת את הטרחה של שדות תעופה צפופים ומאפשרת מעבר לאווירה נינוחה של רכבת בינלאומית מהירה. לאחר הזמנה ניתן לקבל את הכרטיס בדואר / להדפיס בתחנה, או להדפיס בבית.
כל התחנות של היורוסטאר ממוקמות במרכזי הערים, מרושתות ב-Wi-Fi ומקושרות בתחבורה ציבורית הולמת של אוטובוסים ושירות מוניות. אם בחרתם במחלקת עסקים, תהנו גם מטרקלין עסקים מהודר.

מומלץ להגיע לתחנה לפחות 45 דקות לפני היציאה, אזרחים שאינם אזרחי האיחוד האירופי, יצטרכו למלא בכניסה כרטיס ולמסור אותו לצוות מחלקת ההגירה.

להזמנת רכבות מפריז ללונדון מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת רכבת מפריז ללונדון - מנוע הזמנות לרשותך:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר