רכבת מרומא לונציה

אחד המסלולים השגורים בארץ המגף היא הנסיעה מרומא לבירת חבל לומברדיה ופנינת הצפון: ונציה. קלאסי לעשות את הנסיעה הזו ברכבת ואף פשוט ביותר. רכבת מרומא לונציה - לא מה שחשבתם.

כאמור, הדרך הפשוטה ביותר לנסיעה מסוג זה היא רכבת. ישנן רכבות ישירות מהירות הנקראות פנדולינו (Pendolino) שזמן הנסיעה בהן אורך כ-3 שעות ו-45 דק' והן מגיעות ישירות לתחנה בונציה - סנטה לוצ'יה. זוהי רכבת מהירה להפליא ברמת נוחות גבוהה כמו במטוס. ומגישים בה אוכל בהתאם לשעות הנסיעה שלכם עליה. (א.בוקר, א.צהריים וא.ערב).

רכבת נוספת היא רכבת ישירה שמגיעה בדר"כ למסטרה (Mestre) הסמוכה וזמן הנסיעה בה אורך כ-5 שעות ו-38 דק' והיא בדר"כ זולה יותר ופחות מומלצת, אלא אם המלון שלכם נמצא במסטרה.

רכבות נוספות הן רכבות פרבריות לא ישירות שעוצרות בדרך בפירנצה, בולוניה, פררה, אבנו טרמי ופאדובה והן אינן מוצעות לכם ביורופ ריילוויס.

ההמלצה שלנו להזמין כרטיסים לרכבת היורוסטאר ולעלות בתחנת טרמיני (Termini) ברומא ולרדת ישירות בתחנת הרכבת המרכזית של ונציה סנטה לוצ'יה (Santa Lucia). יציאה נוספת קיימת גם בתחנת טיבורטינה (Roma Tiburtina) ברומא ועצירה ראשונה ישנה גם במסטרה.

שימו לב, כפי שצייננו קודם, כי ישנן רכבות (בדרך כלל הארוכות יותר, של ה-5 שעות ו-38 דק') שעוצרות רק במסטרה (Mestre) הסמוכה, אם בכל זאת בחרתם ברכבת זו שהיא זולה יותר ואתם רוצים להגיע לונציה. תוכלו לעלות ממנה על רכבת נוספת שהנסיעה בה אורכת מספר דקות, אך כפי שרשמנו - לא מומלץ. מוטב להזמין את היורוסטאר הישירה והמהירה יותר על אף הפרש כספי זניח.

מחוץ לתחנת הרכבת סנטה לוצ'יה (Santa lucia) ישנה תחנת שירות הסעות על המים (הגעתם לונציה בכל אופן.. ) וופורטו (Vaporetto). ניתן לקחת את קו מס' 1 שעובר לאורך התעלה המרכזית של העיר או את קו מס' 82 שהוא מהיר יותר ומגיע לאזור התיירותי, פיאצה סן מרקו.

מספר מילים על התחנה ברומא טרמיני, זוהי תחנה ממש גן-עדן.. היא אחת מיני רבות התחנות הראשיות באיטליה המכונות די טסטה. רומא טרמיני נבנתה בצורה חכמה. בתחנה אין תעלות ומעברים תת-קרקעיים בין הרציפים, דבר המאפשר לשנע את מזוודת הטרולי ביצר קלות, ללא הטירחה של עליה וירידה במדרגות. רומא טרמיני היא בבעלות פרטית ושייכת לחברת האופנה בנטון (Benetton) היא מצוחצחת, נוצצת ונקיה וממש נראית כמו נמל תעופה קטן. התחנה משובצת בעשרות חנויות אופנה וגלריות ומן הסתם גם סניף גדול של בנטון.. את ההתמצאות בתחנה ניתן לעשות בנקל על ידי מסכי ענק אלקטרוניים ומאירי פנים המשדרים תדיר את לוחות הזמנים של הרכבות השונות, מועדי היציאה וההגעה בנסיעות השונות, שמות היעדים ומספרי הרציפים. מומלץ לעקוב ולהתעדכן אחר השינויים בלוחות אלה, כי גם רכבות מאחרות לפעמים, ואיחורים או שינויים ברציפי הנסיעה מעודכנים על-גבי המסכים.

המחירים של רכבת מרומא לפירנצה נעים בין: €35 ל-€50 ומאמירים עד ל-€85 - תלוי במחלקה שתבחרו, מחיר הרכבת משתנה כמובן מעונה לעונה. המחירים שלנו ביורופ ריילוויס מופיעים לנוחותכם ב-₪. ותוכלו לערוך את החיפוש עבור הרכבת המבוקשת במנוע המופיע בצד שמאל למעלה.

להזמנת רכבת מרומא לונציה במחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש, מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת כרטיס מרומא לונציה - מנוע הזמנות לרשותך:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר