רכבות בהולנד

להולנד רשת רכבות מודרנית ונרחבת. רכבות בינעירוניות הפועלות באופן קבוע בין הערים הגדולות, רכבות אקספרס וכן רכבות מקומיות אשר עוצרות גם בתחנות ביניים. רוב הרכבות מציעות בחירה בין המחלקה הראשונה והשנייה. לא ניתן לבצע הזמנות למושבים ברכבות רגילות. לכן אפוא ייתכן ויהיה לכם יותר נוח לנסוע במחלקה ראשונה ברכבות עמוסות באזור Randstad (הכולל את הערים: אמסטרדם, האג, אוטרכט ורוטרדם) בשעות שיא. סה"כ תענוג לנסוע ברכבות בהולנד. תחנות הרכבת נמצאות במיקום מרכזי. אתם לא צריכים להשקיע זמן רב בחיפוש אחר היעד שלכם מפני שרוב התחנות קרובות למוזיאונים ומקומות היסטוריים אותם אולי אתם שואפים לבקר.

כרטיסי רכבת בהולנד

כרטיסים ניתן להשיג במשרדי כרטיסי NS (רכבת הולנד), ועוד יותר קל ממכונות הכרטיסים בתחנות. עם זאת, לרכבות הבינעירוניות מוטב להזמין כרטיסים מראש בארץ, ואפשר לעשות זאת כאן אצלינו ביורופ ריילוויס המרכז לרכבות באירופה, שכן לעיתים קרובות יש מבצעים ותעריפים מופחתים עבור ילדים. אתם יכולים גם לבחור לקנות OV-chipcard, כרטיס חכם בתחבורה ציבורית שניתן להשתמש בם על מנת לנסוע בכל צורה של תחבורה ציבורית.

רכבות מהירות בהולנד

רכבות במהירות גבוהה ה-Intercity Direct (אינטרסיטי דיירקט) וכן רכבות ה-Hispeed NS ייקחו אתכם מרוטרדם לאמסטרדם נמל התעופה סכיפהול או למרכז העיר אמסטרדם ב-45 דק' בלבד. רכבות מהירות אלו פעילות בכל שעה בימי חול. ההזמנה אצלנו מראש מבטיחה לכם מושב.

רכבות הלילה בהולנד

אתם משתוקקים ללכת למועדונים באוטרכט, אבל המלון שלכם הוא בהאג? רשת הרכבות הלילה NS Night, נוסעות בין רוטרדם סנטרל, האג ספור, ליידן תחנה מרכזית, אמסטרדם נמל התעופה סכיפהול, תחנה מרכזית של אמסטרדם ואוטרכט כל שעה בכל לילה.

מטען ברשת הרכבות ההולנדיות

אתם יכולים לקחת את מטען היד שלכם לרכבת ללא תשלום, בתנאי שהוא קטן מספיק כדי להיות ממוקם מתחת למושבים שלכם, או בתאי האחסון מעל לראשכם. אם אתם רוצים להשאיר את המטען הכבד שלכם, ברוב התחנות הגדולות יש תאי מטען ולוקרים להשכרה.

מידע על נסיעות ברכבות בהולנד

מידע מקיף על זמני היציאה ותעריפים לרכבות במהירות גבוהה ורכבות לילה, מופיע לכם כאן אצלינו באתר, חפשו את המוצר המועדף עליכם דרך מנוע החיפוש המופיע בדף הבית ובכל הדפים באתר וקבלו אינפורנצמיה מועילה. למידע אודות תעריפים וזמני נסיעה ברכבות ברגילות חפשו באתר Nederlandse Spoorwegen.

להזמת רכבות בהולנד במחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש, מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! או שניתן להזמין ישירות מדף הרכבת כאן. נסיעה טובה.


להזמנת כרטיסים ומושבים מסומנים לרכבות הולנד - מנוע הזמנות לרשותכם:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר