רכבות בבלגיה

נסיעה בבלגיה היא כמעט תמיד קלה: זו מדינה קטנה ומאורגנת היטב המקיימת מערכת תחבורה ציבורית ענפה שבה רשת רכבות נרחבת מקושרת ומתכתבת עם שפע של שירותי אוטובוס מקומיים - ובמחיר סביר.

בלגיה ברכבת

הדרך הטובה ביותר להקיף את בלגיה היא ברכבת. מערכת הרכבות הבלגית, המופעלת על ידי Société Nationale des המוביל Fer Belges / Belgische Spoorwegen (רכבת בלגית; כתובת האתר: www.b-rail.be) היא אחת מהטובות באירופה: רכבות מהירות, תכופות ומאוד מדייקות; מקיפה רשת של קווים עירוניים ובינעירוניים בתעריפים נמוכים באופן יחסי. לדוגמא, כרטיס למחלקה שנייה (בילט ordinaire / gewone biljet) מברוז' לארלון, אחד ממסלולי הרכבת המקומיים הארוכים ביותר שאתם יכולים לעשות, עולה רק € 19.40 בכיוון אחד, נסיעה של ארבעים דקות מגנט עד בריסל תעלה רק € 7.50. כרטיסי החזרה הסטנדרטיים הם בתעריף של פעמיים את עלות יחידה, אלא שכרטיסי החזרה באותו יום הם בהנחה של כעשרה אחוזים מהמחיר. תעריפי הנסיעה במחלקה ראשונה יעלו על חמישים אחוזים על מחיר של נסיעה רגילה. יש הנחות משמעותיות לילדים ולקשישים (+65). עם כל כרטיס, אתם חופשיים לעצור בכל מקום בדרך ולהמשיך בנסיעה שלכם מאוחר יותר באותו היום, אבל אסור לכם לחזור על עקבותיכם. הרכבת הבלגית מפרסמת לוחות זמנים מקיפים וקלים לשימוש (indicateur / spoorboekje), אשר זמינים עבור € 11 בכל התחנות המרכזיות, כמו גם ערימות של מידע על השירותים השונים שלה, פאסים ותעריפים. שימו לב, עם זאת, כי אינכם רשאיים לקנות כרטיס עם כרטיס חיוב זר וגם אין מכונות כרטיסים אוטומטיות המקבלות כרטיסי אשראי או חיוב זרים.לכן ההזמנה לרכבות בבלגיה צריכה להיעשות מהארץ ומראש וזאת תוכלו לעשות בנקל על ידי לחיצה כאן.

כרטיסי רכבת בבלגיה בהנחות ודילים

הרכבת בבלגיה מציעה מגוון רחב של כרטיסי הנחה ומבצעים. נסיעה מחוץ לשעות השיא בתגמול מסוים והנחות משמעותיות אם אתם עושים את אותה נסיעה בכמה הזדמנויות, אבל אולי השימושיים ביותר הם נסיעה לסופ"ש שם ניתן לקבל עד חמישים אחוזים הנחה על עלות נסיעות רגילות. לקבלת מידע נוסף והזמנה: לחצו כאן.


אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר