רכבת מלונדון למנצ'סטר

רבים מכם ודאי רוצים להגיע מלונדון למנצ'סטר כדי לראות את היונייטד באולד טראפורד, חלקכם ודאי רוצים לראות את הרד הוט צ'ילי פפרס או להקה זו או אחרת שעוברת שם ויש מבינכם ודאי גם אנשי עסקים שעושים ביזנס חובק תבל ומנצ'סטר היא אחת מערי הלווין אותה אתם פוקדים, בין אם אתם אוהדים שרופים של היונייטד או סתם מזדמנים לעיר מנצ'סטר - רכבת, היא הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע מלונדון למנצ'סטר.

בהזמנה מראש קו הרכבת מלונדון למנצ'סטר יעלה £12.50 ליש"ט או בעברית, ניתן למצוא כרטיסים החל מ-84 ₪ כפוף לכך שההזמנה מראש. זמן הנסיעה הוא כ-3 שעות לכל כיוון ויש להיערך לאירוע אליו אתם מגיעים מראש, אם אכן מדובר באירוע, מומלץ לצאת מוקדם ככל האפשר כדי להמנע מלחץ, ומוטב להזמין כרטיסים מבעוד מועד לעניין.

להלן מספר מפות שיעזרו לשוחרי הכדורגל שמבינכם להתארגן על ההגעה לטראפורד.

מפת ההגעה  |  מפת האצטדיון  |  הרכבת למנצ'סטר

להזמנת רכבת מלונדון למנצ'סטר במקומות שמורים, מראש וב-₪ לחצו כאן או חפשו במנוע חיפוש הרכבות שלנו, נסיעה טובה!


להזמנת רכבת מלונדון למנצ'סטר במחירים מעולים מנוע חיפוש רכבות לרשותכם:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר