כללים וחוקים בכרטיסי הרכבת ממקום למקום

 1. ברוב רכבות אירופה לא ניתן להזמין כרטיס רכבת ללא מקום שמור. כאן באתר המרכז לרכות באירופה, יורופ ריילוויס, כמעט כל הכרטיסים כוללים יחדיו את המקום השמור בכרטיס הנסיעה ברכבת.

 2. כרטיס שהונפק למחלקה ראשונה תקף לנסיעה גם במחלקה שנייה, ללא החזר. כרטיס שהונפק למחלקה שנייה אינו תקף למחלקה ראשונה, אלא אם כן, תשולם תוספת ההפרש.

 3. בכרטיסים פתוחים שלא נקבע תאריך נסיעה מראש, על הלקוח לציין את תאריך תחילת נסיעתו, שיודפס על הכרטיס (רצוי לציין יום לפני הנסיעה) ותאריך זה, הוא תחילת התוקף לשימוש בכרטיס.

 4. הכרטיס בתוקף לתחילת הנסיעה עד ארבעה חודשים מיום ההנפקה וחודשיים מתאיך תחילת הנסיעה! ניתן להשתמש בו בכל עת בתוך מסגרת הזמן, ובלבד שהנסיעה האחרונה תסתיים ב-24:00 של היום האחרון לתקפותו.

 5. בקופונים לקטעי נסיעה יש להשתמש לפי סדר רציף ולפי הנתיה שנבחר בעת קניית הכרטיס. במקרה והמסלול סיבובי או המסלול הוא של "הלוך וחזור" מתחילים ומסיימים באותה תחנה ואפשר להשתמש בהם בכל סדר שהוא.

 6. לאורך אותו המסלול שנקבע, ניתן לרדת ולעלות ללא הגבלה.

 7. כרטיס פתוח אינו מבטיח מקום ברכבת או באוניה. יש להזמין מקום שמור בנפרד מראש, או בארץ כאן באתר שלנו או באחת מתחנות הרכבת באירופה. יש רכבות איכות רבות, וקווי אוניות שעליהן חובה להזמין מקום שמור מראש.

 8. שינויי מסלול - חייבים להגיש אותם למשרד המנפיק לפני היציאה לחו"ל. או אז יבוטל הכרטיס הישן ויונפק חדש תמורת דמי ביטול של 15% או 100% מערך הכרטיס המבוטל (לא ניתן לקבל החזר עבור מקום שמור). בעת הנסיעה באירופה ניתן לפעמים לשנות בתחנות הרכבת - לפני הנסיעה עצמה - והתשלום יעשה במקום.

 9. ביטול כרטיס הרכבת חייב להיעשות בתחנת רכבת באירופה על ידי פקיד רשמי, שיטביע חותמת "NOT USED" על גבי כל הכרטיסים שרוצים לבטל.
  לא ניתן לבטל או לקבל החזרים עבור מקום שמור ודמי רישום.
  (חשוב לדעת! כרטיסים שאינם מנוקבים ע"י המבקר (קונדוקטור) אינם נחשבים למבוטלים).

 10. במקרה של אי ביטול רשמי בתחנת רכבת באירופה לא ניתן לקבל החזר.

 11. כרטיסים ללא חותמת בחו"ל שיוחזרו לביטול יטופלו רק אם יגיעו לפני תאריך הנסיעה או תאריך תחילת התוקף ואז יוחזר התשלום בניכוי 15%, 50% או 100% דמי ביטול ע"פ תנאי הכרטיס, אלא אם כן צוין אחרת על-גבי ההוראות המצורפות לכרטיס באנגלית.

 12. בקשות להחזרים תוגשנה למשרד המנפיק בכתב, עד חודשיים מיום הנסיעה, או כפי שצוין על גבי הכרטיס והבקשה תועבר לטיפול המשרד הראשי באירופה.

 13. כרטיס ה-Euorailticket אינו תקף על מקצת רכבות האיכות, לדוגמא: AVE, EUROSTAR TALGO 200 - לרכבות כאלה ניתן להזמין כרטיס בנפרד. ברכבות האיכות הבאות ניתן להשתמש בכרטיס ללא תוספת: ICE, IC, EC.
  אך שימו לב - על כמה מהרכבות האלו יש להזמין מקום שמור מראש ובתשלום.

  זכרו, המחירים של הפאסים והכרטיסים מנקודה לנקודה אינם כוללים את ביטוחי המטען שברשותכם, לא ברכבת ולא בתחנותיה, אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח למטען לפני היציאה מהארץ.
  ניתן להזמין כרטיס מנקודה לנקודה בפשטות, דרך המנוע המופיע בצד שמאל או פשוט לחצו כאן.


אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר