אודות יורופ ריילוויס | רייל יורופ

ברוכים הבאים ליורופ ריילוויס (EuropeRailways), שמביאה לכם את רייל יורופ (RailEurope) לישראל. עם מנוע הזמנת הרכבות המתקדם שלנו אנו יכולים לעזור לכם להגיע ל-15,000 יעדים ברחבי אירופה המקושרים לתחנת רכבת. יש לכם את החופש לנסוע לכל מקום שתחפצו. כמו כן, אנו מציעים מבחר גדול של פאסים לנסיעה חופשית, על מנת להפוך את הטיול שלכם לקל יותר. באתר יורופ ריילוויס תמצאו גם לוחות זמנים עדכניים, מסלולים ומידע אודות הכרטיסים המגוונים.

לדוגמא, אם למשל אתם רוצים לערוך טיול עומק בספרד ובאמת להכיר את הארץ לגלות ולחקור אותה, אנו יכולים לעזור לכם עם לוחות הזמנים של חברת הרכבות הלאומית רנפה (Renfe) ולהציע לכם פאס ספרדי (Pass) כך שתוכלו לנוע בחופשיות בכל מערכת הרכבות הספרדית. אתם יכול לנסוע ללא הגבלה בכל רחבי קטלוניה ואנדלוסיה, ממדריד לסביליה, מאלגה וברצלונה, מערים לערי חוף וערי הר.

עם "פאס ספרד" יש לכם חודשיים כרטיס פתוח, עם זמן נסיעה של בין שלושה עד עשרה ימים, ולכן די והותר זמן על מנת לטייל לעומקה של ספרד, להכיר ולחקור אותה כמו שצריך. באשפת החיצים שלנו עוד המון מסלולים ורעיונות לטיול שלכם באירופה. ואנו יכולים לעזור לכם לתכנן ולהזמין את הטיול שלכם באופן מדוייק. יורופ ריילוויס - לנופש וטיול מושלם עבורכם, חבריכם ובני משפחותיכם.

כרטיסי רכבת ופאסים שונים

אם אתם לא "צרכנים כבדים" ולוקחים רכבת רק פעם או פעמיים במהלך טיולכם, נניח למשל את ה-Thalys מפריז לבריסל ומסיימים את הטיול באמסטרדם, אזי כרטיס רכבת מנקודה לנקודה דרך מנוע ההזמנות שלנו היא אופציה הטובה ביותר עבורכם, אבל! אם אתם עושים במהלך הטיול יותר נסיעות ברכבת, אזי ש"פאסים לרכבות" ייתנו לכם הרבה יותר גמישות ויחסכו לכם כסף.

ה"יורייל פאסים" שלנו (Eurail Passes) נהדרים עבור ישראלים מפני שהם נבנו ויועדו בדיוק עבור תיירים שאינם תושבים של האיחוד האירופאי, רוסיה וטורקיה. מי שרוצה "לחרוש" את אירופה ימצא את הפאס האירופאי למושלם. הרעיון והיופי ב"יורייל פאס" היא העובדה שזה נהיה פשוט משחק ילדים לטייל ולעבור בין מדינות שונות, זהו פאס שיכול לשלב טיול בין מדינות שונות או כאמור איפוא, רק במדינה אחת. אם בחרתם מספר יעדים באירופה ורכשתם את הפאס הזה וסימנתם את המדינות בהם תרצו לטייל, לא משנה באיזו מערכת רכבות של איזו מדינה אתם משתמשים; ה-"יורייל פאס" מאפשר לכם להשתמש ב-TGV הצרפתית ב-Thalys של בנלוקס וב-Trenitalia האיטלקית מבלי להניד עפעף. מה שנקרא "חופשי חודשי" בכל מדינה באירופה ;).

בנוסף, מעבר ל"פאס מדינה" כפי שתואר לעיל' (כדוגמת "פאס ספרד") או "פאס אירופה" שמאפשר לשלב בין מספר מדינות לפי בחירתכם. יש לנו "פאס אזורי" , "יורייל בנלוקס-גרמניה פאס" - זהו פאס שיעזור לטייל במערכת הרכבות של ה-ICE ו-Thalys. כך שתוכלו לראות לוקסמבורג ,הולנד, גרמניה ובריסל בטיול אחד.

ויש פאסים אף יותר מקיפים, למשל ה"יורייל סלקט פאס" (Eurail Select Pass) שיאפשר לכם נסיעה בלתי מוגבלת בשלוש, ארבע או חמש מדינות שכנות, ותוכלו יכול להשתמש בכל מפעילי הרכבות בכל מדינה מהן ללא כל טרחה. והגמישות המרבית מוצעת ב"יורייל גלובל פאס" (Eurail Global Pass) המאפשר לכם לנסוע מ-15 ימים רצופים ועד ל-3 חודשים. על כל המפעילים באירופה בכל אחת מתוך 24 המדינות שבה פרושים פסי רכבת, בכל סדר שתחפצו!

השנה מעל 1.7 מיליון נוסעים עשו טיול מדהים עם רייל יורופ ואנו יכולים לגרום לזה לקרות גם לכם. יורופ ריילוויס - המסע שלכם מתחיל כאן. תהנו!


המרכז לרכבות באירופה. מצא רכבת באירופה - Europe Railways

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר