רכבת מרומא למילאנו לפיינל פור 2014

רבים ודאי שואלים את עצמם האם תצא רכבת אווירית למילאנו על מנת לראות את מכבי תל-אביב בארץ המגף בפיינל פור האירופאי.

התשובה לכך היא כן. כמו בשנים קודמות בהן מכבי תל אביב שיחקה באירועים מסוג זה, חברות התעופה וסיטונאי התיירות נערכו בהתאמה וסיפקו חבילות מיוחדות למשחקים.

אך מה עם אלו שלא הספיקו לרכוש חבילה בזמן או שידם אינה משגת ומאפשרת להם לעמוד בעלויות הגבוהות לחבילות, שבדר"כ גולמות בתוכן עמלות שמנות שגוזרים אותם מארגני נופש?

עבור אלו, ישנן מספר פתרונות היברידיים על מנת לעודד את הקבוצה בצהוב מבלי להסמך על חבילות נופש יקרות, הדרך לכך היא פשוטה מאד לביצוע.

קניה כרטיס לפיינל פור בנפרד מהאתר המורשה בכתובת: www.f4tickets.com או ב-www.viagogo.co.uk באתר הישראלי: www.ticketingo.co.il

הכרטיסים לפיינל פור נמכרים על פי אזורי ישיבה. כאשר נכון לתאריך ה-24/4/2014 המקומות הפנויים ביציעים המופיעים במפת האולם כאן מטה ומחירם נע בין 355 אירו ל-455 אירו.

כרטיסים

כרטיסי הטיסה שלא בחבילה למילאנו עשויים לעלות סכומי כסף נכבדים, ולשם כך ודאי תזדקקו לטוס ליעד אחר ומשם לקחת רכבת לבירת האופנה. יעדים אשר באים בחשבון הם ג'נבה או רומא למשל.

על מנת לבדוק מחירים של רכבת מרומא למילאנו לחצו כאן.

על מנת לבדוק מחירים מג'נבה למילאנו לחצו כאן.

הפיינל פור נערך ביום שישי, תאריך 16 מאי 2014 18:00 - מילאנו, איטליה עד ה-18 למאי - היכל הספורט מדיולנום פורום.

והכי חשוב..

           יאללה מכבי!!
מכבי


להזמנת רכבת לפיינל פור 2014 - מנוע הזמנות לרשותך:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר