רכבת מפריז לאמסטרדם

קו הרכבות מפריז לאמסטרדם מופעל על ידי חברת הרכבת Thalys המזוהה עם רכבות אדומות במהירויות גבוהות הנעות בין צרפת, הולנד, בלגיה וגרמניה. הקו בין פריז לאמסטרדם לוקח בערך 3 שעות. ישנן שתי רמות של שירות ברכבת. נוסעי הנוחות במחלקה ראשונה יוכלו ליהנות מארוחה במושבים ואילו נוסעי המחלקה השניה יכולים לקחת כיבוד במזנון-בר. שניהם נהנים מגישה לאינטרנט אלחוטי ללא תשלום, עם כרטיס גמיש (Flexi) במחלקה השניה. להזמנה ומחירים לחצו כאן.

תחנת הרכבת של פריז גר דו נורד (Gare du Nord) היא במרכז העיר עם גישה נוחה בתחבורה ציבורית. הנוסעים של ה-Thalys בפריז עולים בתחנה ונהנים מנסיעה לעיר התעלות, ההגעה לאמסטרדם היא לתחנת אמסטרדם סנטראל, על גדות הנהר האיי (IJ) ומרכז העיר במרחק הליכה קצרה משם. ניתן להגיע אל רוב המלונות המרכזיים ברגל וניתן גם להשתמש במעבורת, חשמליות, אוטובוסים, אופניים ומוניות מחוץ לתחנה. הרכבות לשדה התעופה סכיפול יוצאות אף הן מתחנה זו.

בין פריז ואמסטרדם כרטיס ישיר מנק'-לנק' היא האפשרות הטובה ביותר, אבל לאלו מכם המטיילים שרוצים להעמיק קצת יותר ברחבי הולנד ומעבר, יש כמה אפשרויות אחרות. למשל, פאס יורייל בנלוקס (Pass Eurail Benelux) אשר יעניק לרוכשיו נסיעה ללא הגבלה ברכבת בצרפת, בלגיה, הולנד ולוקסמבורג.
מאמסטרדם, תוכלו להמשיך הלאה, הגישה ממנה לשאר אירופה היא נוחה מאד ונעשית בקלות ע"י רכבת. רכבת ה-Thalys נוסעת מאמסטרדם לגרמניה, לבריסל או לשאר הכפרים היפים של הולנד בכפרים אין רכבת ;) אבל תוכלו לשכור אופניים ולטייל בשבילים הציוריים של הכפרים הקטנים.

להזמנת רכבת מפריז לאמסטרדם
מחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש לחצו כאן או השתמשו מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת רכבת מפריז לאמסטרדם מנוע לרשותכם:

שימו שהמידע בדף זה מתייחס גם לרכבת מאמסטרדם לפריז

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר