רכבת היורוסטאר

היורוסטאר (Eurostar) היא רכבת הנעה במהירויות גבוהות של עד 300 קמ"ש. שירות רכבת היורוסטאר מאפשר חיבור קל בין הערים לונדון, פריז ובריסל. כלל רכבות הירוסטאר חוצות את מנהרת תעלת למאנש בין בריטניה וצרפת, הרעיון לחבר את בריטניה וצרפת בחיבור רכבתי הועלה עוד בימי נפוליאון בונפרטה אך נדרשו שנים רבות לתכנן ולהוציא לפועל את המבצע המורכב הזה. התכנון שהחל בסוף שנות ה-50 הוצא לפועל רק בסוף שנות ה-80 כאשר ב-1/12/1990 נפגשו שני הצוותים שחפרו משני צידי מנהרת התעלה, כ-40 מטר מתחת לקרקעית הים (!) וכך קושרו בריטניה וצרפת בחיבור יבשתי לראשונה מאז תקופת האבן. בשנת 1994 נפתחה לתנועה מנהרת מסילת ברזל, העוברת מתחת למיצר דובר באנגליה וקאלה בצרפת. במנהרה עוברת אם כן, רכבת היורוסטאר. החברה שמחזיקה בזכויות מסילות הרכבת בתעלה היא יורוטאנל (Eurotunnel)
התחנה הסופית של רכבת היורוסטר היא סנט פנקראס בלונדון, עם נקודות ביניים באבספליט ואשפורד בקנט. בצרפת רכבת היורוסטר מטיילת ומגיעה אל קאלבה, פרטהון וליל כאשר תחנה סופית בפריז ב-Gare du Nord. רכבות לבלגיה יסתיימו בתחנת Midi / Zuid בבריסל. בנוסף על כן, ישנם שירותים זמניים הפועלים, מלונדון לדיסנילנד פריז ב-Marne-la-Vallée - צ'סי, וליעדים עונתיים בדרום צרפת בקיץ כגון הריביירה הצרפתית (Côte d'Azur) ובהרי האלפים בחורף.

להזמנת כרטיס יורוסטאר לחצו כאן

מסלולים שגורים של רכבת היורוסטאר - Eurostar:

לונדון לבריסל בשעה ו-51 דקות
פריז ללונדון בשעתיים ו-15 דקות
לונדון לפריז בשעתיים ו-15 דקות
בריסל ללונדון בשעה ו-51 דקות
לונדון לליל בשעה ו-20 דקות
לונדון לדיסנילנד פריז בשעתיים ו-15 דקות
לונדון לליון ב-4 שעות ו-43 דקות
לונדון לאקס אן פרובאנס (Aix en Provence) ב-6 שעות ו-17 דקות
לונדון לאביניון (עם רכבת ה-TGV) ב-5 שעות ו-52 דקות

כדי להזמין את הרכבת במגוון מסלולים ולקבל מחירים עדכניים:

יורוסטאר מחירים
יורוסטאר מפריז ללונדון
יורוסטאר מבריסל לפריז


להזמנת רכבת יורוסטאר מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת כרטיסים במחיר מיוחד לרכבת היורוסטאר - מנוע הזמנות לרשותך:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר