רכבת מרומא לפירנצה

מסלול הרכבת מרומא לפירנצה הוא אולי אחד המסלולים היותר קלאסיים.. אתה מגיע לרומא, ראית את הקולוסאום, אכלת גלידה על המדרגות הספרדיות, זרקת מטבע למזרקת המשאלות פונטנה די טרווי, קנית קצת גוצ'י בויה דל קורסו ומה הלאה? ;)
 
הרבה ירצו להתקדם הלאה בטיול לבירת חבל טוסקנה - פירנצה. העיר הורודה והרומנטית אולי ביותר בעולם אחרי פריז לטעמינו.

כשאתה יוצא לטיול מטרת הטיול בדרך כלל היא ליהנות ולא להתענות.. מרחק הנסיעה בין הערים ברכב הוא כ-6 שעות נסיעה לא כולל עצירות בדרך. והדרך היחידה להגיע רעננים ודרוכים לטיול היא רכבת. ברכבת אפשר לנוח במהלך הנסיעה ולשמור כוחות לטיול האמיתי בערים עוצרות הנשימה הללו. לשכור רכב אומר גם להוציא לא מעט כסף על דלק, כבישי אגרה וחניה (ועוד לא דיברנו על הנסיעה המתישה) עם רכב רוב הסיכויים שתאלצו להחנות בסופו של דבר בחניון המלון או ליד והמחירים נעים סביב €20 לכל יום חניה, לטעמינו גם ברומא וגם בפירנצה אין צידוק להחזיק רכב. (למעט אם הטיול מתמקד באזורים כפריים מחוץ לערים הללו) ולכן איפוא, רכבת מרומא לפירנצה היא התשובה.

קיימות מספר רכבות בהן ניתן לנסוע מרומא (תחנת טרמיני - Termini) לפירנצה (תחנת סנטה מריה נובלה - SMN).

רכבת רגילה: זמן נסיעה: כ-4 שעות, והמחיר כ-€30 ובמכירה מוקדמת כ-€19-€17.

רכבת מהירה (יורוסטאר) - מומלצת יותר!
: זמן נסיעה: כ-שעה וחצי, מחיר כ-€43. ובמכירה מוקדמת כ-€29 ולעיתים אף €19 (המחיר אמור להופיע לכם במכירה מוקדמת: כ-100 ₪) אך לא תמיד קיימים כרטיסים במלאי במכירה מוקדמת. לכן מהרו והזמינו! השתמשו במנוע בצד שמאל מעלה לחיפוש רכבת והזמנה.

למרות שאנו ממליצים בחום על הרכבת המהירה, גם הנסיעה ברכבת הרגילה נוחה והיא מגיעה ליעדה תוך 4 שעות וכמה דק'. הרציף ממנו יוצאת הרכבת הוא בדר"כ - E2. את הכרטיסים הן לרכבת הרגילה והן לרכבת המהירה (היורוסטאר) תוכלו לרכוש אצלינו כאן ביורופ ריילוויס ולהדפיס טרם הנסיעה. כדי לבדוק זמני נסיעה ומחירים עדכניים הן לרכבת הרגילה, והן עבור הרכבת המהירה - השתמשו במנוע חיפוש הרכבות המופיע בצד שמאל למעלה.

כמובן שתוכלו שהן עבור נסיעה הפוכה מומלץ להשתמש ברכבת מפירנצה לרומא. וניתן כבר מראש לרכוש כרטיס הלוך ושוב.

חשוב: בתחנות הרכבת קיימות מכונות צהובות. טרם העלייה לרכבת עליכם לנקב את הכרטיס באי אלו מן המכונות הפרושות שם. נוסע שיתפס על ידי הכרטיסן ללא "ניקוב" על הכרטיס יאלץ להפרד מקנס כספי גם אם עשה זאת בתמימות, לכן הקפידו לעשות כן טרם עלייתכם לרכבת.

להזמנת רכבת מרומא לפירנצה במחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש, מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת כרטיסים מרומא לפירנצה - מנוע הזמנות לרשותך:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר