יורוסטאר מחירים

לחוות את כל הפאר עם ניחוח אירופאי. רכבת היורוסטאר.

משנת 1994 הרכבות החדישות של יורוסטאר מגדירות מחדש את הנסיעה בין בריטניה לשאר יבשת אירופה. יורוסטאר היא לבטח הדרך הטובה ביותר לטייל בין לב ליבה של לונדון, פריז או בריסל. רכבת היורוסטאר יכולה לשאת יותר נוסעים בין יעדיה מכל חברות התעופה שטסות באותם מסלולים גם יחד. וזה לא מפתיע, בהתחשב בטרמנילים של יורוסטאר שבמרכזי הערים, זמני נסיעה שוברי שיאים, בחירה ממגוון של יציאות תכופות ומחלקות בכל רמת תקציב המותאמים לצרכים הייחודיים של הנוסע המודרני.

והקסם מתחיל אפילו עוד לפני העליה לרכבת.. הטרמינל המדהים של לונדון, התחנה הבינלאומית סנט פנקראס, היא יעד בפני עצמו ונחשב לאחד מהמקומות הכי רומנטיים להיפגש, לשתות, ולסעוד בלונדון. רכבות יורוסטאר מסוגלות להגיע למהירות של עד 300 קמ"ש, תוך שמירה על זמני נסיעה קבועים הודות לפלא ההנדסי שהוא מנהרת התעלה (Chunnel). זמני הנסיעה המהירים גם משנים ומגדירים מחדש את כל עניין ה"יום-טיול". תארו לעצמכם ארוחת בוקר בלונדון, ארוחת צהריים בפריז וארוחת ערב בלונדון! רכבת היורוסטר גם מגיעה לדיסנילנד פריז. כמו כן מציעה שירותים עונתיים לאתר הסקי של Bourg-Saint-Maurice בחורף ואביניון בקיץ. רכבת היורוסטאר אף מתחברת עם שירותי רכבת מעל 100 יעדים ברחבי אירופה.

יורוסטאר תסיע אתכם לערים האהובות באירופה ותבטיח שתגיעו ליעד רגועים, נינוחים ומוכנים לטייל..

מחירים לדוגמא ליורוסטאר:

לונדון פריז 02:16 ₪ 254
לונדון בריסל 02:01 ₪ 323
לונדון ליל 01:22 ₪ 323
לונדון קאלה 00:55 ₪ 423
אבספליט בינל' פריז 02:05 ₪ 323
אשפורד פריז 01:52 ₪ 323
ליל אשפורד 00:59 ₪ 264


לטבלת מחירים מעודכנת, יעדים נוספים והזמנה לחצו כאן: יורוסטאר מחירים
(המחירים המעודכנים יופיעו במרכז העמוד)

איפה מדפיסים?
כרטיסים ליורוסטאר מדפיסים בבית! הזמנה דרך האתר שלנו, במרכז לרכבות באירופה מספקת לכם אישור הזמנה בדואר אלקטרוני ולאחר אישור ההזמנה תקבלו מייל נוסף ובו הכרטיסים. כמה קל. ככ פשוט.


רכבת היורוסטאר ידועה כ"מטוס" על הקרקע. מעבירה כבר למעלה מ-20 שנים נוסעים בין לונדון, פריז ובריסל עם נוף פנורמי בנוחות ובשלווה. חיסכו זמן יקר והשתמשו ב-e-ticket (כרטיס אלקטרוני), הדפיסו את הכרטיס @בבית וסעו רגועים שסידורי הקרקע וההעברות מוכנים מבעוד מועד!


יורוסטאר במחירים מיוחדים! חפשו במנוע שלנו, שמרו מקום מראש והדפיסו את הכרטיס @בבית.

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר