רכבת מברלין לאמסטרדם

הנסיעה ברכבת מברלין לאמסטרדם ולהפך היא שאלה ששואלים את עצמם רבים מן המטיילים כאשר תוהים באיזה אמצעי תחבורה להשתמש; טיסה, רכב, רכבת או אוטובוס. מראש נאמר, כי הנסיעה ברכבת בקו זה היא יחסית ארוכה (כ-6.5 שעות - הסבר אודות הרכבות וזמני הנסיעה בהמשך) והמחיר סביר לנסיעה מזן זה לעומת אמצעי נסיעה אחרים. טיסה מייגעת ולוקחת זמן יקר בשדות תעופה, צ'ק אין, בידוק וכו', רכב ייקח לכם אותו זמן בערך - 6-7 שעות ואוטובוס יכול להיות בחירה טובה כמו רכבת, רק שלרכבת יש יתרון אחד על פני אוטובוס והיא רכבת הלילה עם תאי השינה ולהלן ההסברים אודות הקו החמקמק של רכבת מברלין לאמסטרדם והחלופות השונות העומדות לרשותכם.
ראשית נאמר, שלקו זה ממש ממש מומלץ להזמין מראש. המחירים משתנים ותמיד יש מבצעים על הקו הספציפי הזה והם אינם מוצעים בתחנת הרכבת עצמה - המחירים שם קבועים תמיד.
כעת ניגש להסברים! שימו לב, כי רשמנו אודות כל סוגי הרכבות בגרמניה תחת העמוד, רכבות בגרמניה ושם תוכלו להבין כי הרכבות שיביאו אתכם אל היעד הן ה-ICE ה-IC או ה-EC בלילה.

ישנן מספר חלופות לנוע על קו זה:

  • רכבת ישירה

  • רכבת עם עצירה בתחנת ביניים והחלפה

  • רכבת לילה (מומלץ)

כל הרכבות לאמסטרדם יוצאות מתחנת הרכבת הראשית- ברלין האופטבאנהופ - BERLIN HBF ומגיעות בדר"כ אל תחנת הרכבת הראשית של אמסטרדם הנקראת אמסטרדם סנטראל AMSTERDAN CS.

רכבת ישירה

קל, פשוט ונוח. רכבת ישירה אורכת כ-6.5 שעות. מחירה כ-€130 במחלקה השניה. שקלו אולי לקנות כרטיס פאס אזורי (Regional Pass) או פאס בחירה (Select Pass) עבור רכבת זו, ייתכן ואם תעשו עוד נסיעות ישתלם לכם פי כמה להיות בעלי פאס. ובכל מקרה, אם זו נסיעה מנק' לנק' - אל תסתבכו! פשוט הזמינו אותה.

להלן דוגמא של רכבת זו וכך גם יוצגו לכם התוצאות שתזמינו דרכינו במנוע החיפוש:

דוגמא לרכבת ברלין-אמסטרדם ישירה.
A1

רכבת עם עצירה בתחנת ביניים והחלפה

קיימות מספר אפשרויות לנסיעה עם החלפה אחת, למשל:

  1. החלפה בהילברסום (כ-20 דק' נסיעה מאמסטרדם-סנטראל) לרכבת אינטרסיטי. מחיר כרטיס במחלקה השניה כ-€100.

  2. נסיעה ברכבות ICE עם החלפה בדויסבורג DUISBURG HBF. מחיר של כרטיס במחלקה השניה כ-€130.

  3. ישנה עוד חלופה עם עצירה בהנובר, גם הרכבת הישירה עוצרת בהנובר, אוספת ומורידה נוסעים וממשיכה הלאה.

בשתי החלופות הראשונות זמן הנסיעה זהה לרכבת ישירה והוא כ-6 שעות ורבע.

להלן דוגמא של רכבת זו וכך גם יוצגו לכם התוצאות שתזמינו דרכינו במנוע החיפוש:

דוגמא לרכבת ברלין-אמסטרדם עם עצירה אחת והחלפה.
A3

רכבת לילה (מומלץ)

ללא ספק האופציה המומלצת מכולן. אם אתם רוצים לחסוך זמן לטיול וגם כסף, יש אפשרות לנסוע ברכבת לילה, שמגיעה מתחנה מרכזית לתחנה מרכזית. קיימות שתי חלופות לנוע ברכבת לילה.

  1. קושֶט (Couchettes) כיסא שינה מתקפל למיטה. (במחלקה שניה מדרגה איכותית או פחותה ממנה בדרגה)

  2. תא שינה (Sleepers).

בנקל נמליץ לכם על תאי השינה, נוחים מפנקים ומחליפים לילה בבית מלון וחוסכים לכם זמן יקר. פשוט חלום, תרתי משמע. תארו לכם, אתם במיטה שלכם בחדר במלון בברלין מתעוררים בבוקר ומוצאים את עצמכם באמסטרדם! המחירים נעים בין €60 ל-€200 מהמחלקה הכי פשוטה ועד למחלקה ראשונה מפוארת עם תא שינה. זמן הנסיעה כ-9.5 שעות, אבל מה זה משנה? אתם חולמים להנאתכם..

להלן דוגמא של רכבת זו וכך גם יוצגו לכם התוצאות שתזמינו דרכינו במנוע החיפוש:

דוגמא לשתי רכבות לילה מברלין-אמסטרדם. (שימו לב למחלקות השונות ולמחירים למשל..)
A2
באופן כללי, המחירים של כרטיסי רכבת מאמסטרדם לברלין ומברלין לאמסטרדם זהים, עם זאת, למותר לציין כי הם משתנים בין נסיעה במהלך אמצ"ש לבין נסיעה בסופ"ש כאשר בסופ"ש המחירים מוזלים כמעה עקב תנועה דלילה בקו זה. כרטיס רכבת מברלין לאמסטרדם באמצ"ש יעלה לאדם מבוגר כ-€130 בקירוב, עם זאת, מומלץ להתעדכן מעת לעת במחירים העדכניים טרם נסיעתכם באתר האינטרנט שלנו יורופ ריילוויס. תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים במבצעי סופ"ש ואמצ"ש בלעדית דרך מנוע החיפוש שלנו שיציג לכם את הדיל הטוב ביותר. בעלות מוזלת, מחיר הנסיעה לכיוון אחד עבור מבוגר יכול להגיע הוא כ-€50 לכיוון איפוא, ולכרטיס הלוך ושוב כ-€100.

להזמנת מברלין לאמסטרדם במחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש, מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת רכבת מברלין לאמסטרדם - מנוע החיפוש שלנו עומד לרשותכם.

אולי יעניין אותך גם: רכבת מאמסטרדם לברלין

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר