רכבת ממדריד לליסבון

המרחק בין מדריד לליסבון הוא כ-630 ק"מ, למרות שהדרך מדהימה ביופיה, לא מכבר ביטלו את קו הנסיעה לאור יום שארך כ-10 שעות וכיום ניתן לעשות את הנסיעה אך ורק עם רכבת לילה וזה פשוט פינוק שאין כדוגמתו. גם חוסכים לילה במלון וגם נהנים מחוויה מדהימה!

שעות הנסיעה של רכבת לילה בין מדריד לליסבון:

הרכבת יוצאת מתחנת מדריד צ'מרטין (MADRID CHAMARTIN) בשעה 21:50 בערב ומגיעה לאחר 9 שעות ו-20 דק' בשעה 07:20 בבוקר. לתחנת ליסבון אסטסיון אוריינטה (LISBOA ESTACION ORIENTE).

מחירים:

בהזמנה מראש של רכבת ממדריד לליסבון המחירים זולים בהרבה.
המחירים נעים בין €25 יורו לכיוון ל-€60. עם זאת מומלץ לרכוש כרטיסים בקרון שינה, שם המחירים נעים בין €90 ל-€130 לאדם.
היתרון הגדול ברכבת לילה היא העובדה שחוסכים לילה במלון. הנסיעה בלינה בקרון פרטי עם מיטות וארוחת בוקר בכ-€90 לאדם היא פשוט נפלאה. במנוע ההזמנות שלנו, נסיעה במחלקה ראשונה משמעה נסיעה בתא שינה SLEEPER (סליפר).

לא היינו מציעים לכם את המושב במחלקה השניה אלא חד וחלק ללכת על קרון שינה. מדובר על עולם אחר בעניין הזה וחיסכון אדיר בזמן טיול שהיה משמש אתכם לטיסה או לנסיעה ברכב ובכסף רב על מלון. אתם הולכים לישון במדריד ולהתעורר בליסבון אוריינטה. אין יותר נפלא מזה.

האם רכבת מליסבון למדריד, זה אותו הדבר?

בול. לפעמים הנסיעה אורכת שעה יותר, אבל הנסיעה כאמור איפוא, היא נסיעה לילית ולכן אין לכך הרבה משמעות, במקום הגעה ב-07:20 מגיעים ליעד ב-08:20 והיציאה בדר"כ סביב השעה 21:30.

הזמנת הרכבת ממדריד לליסבון:

חובה לרכוש את הכרטיסים לרכבת כבר בארץ בקישור הבא או דרך מנוע ההזמנות שלנו בעמוד זה. את הכרטיס ניתן להדפיס@בבית! הכי פשוט, לוקחים את הכרטיס המודפס, מגיעים לתחנה ונוסעים!


להזמנת רכבת ממדריד וליסבון - השתמשו במנוע חיפוש הרכבות באירופה:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר