פאס צרפת - France Rail Pass

אין מוצר כמו פאס הרכבות הצרפתי, לפשט את הנסיעה ברחבי צרפת! כמו כל פאס אחר הוא מאפשר נסיעה בלתי מוגבלת על מערכת הרכבות הצרפתית. אולם הפאס הזה הולך צעד נוסף ומציע מחיר אטרקטיבי מובטח, אפילו בהזמנה בדקה ה-90 ומזכה את הנוסע בבונוסים נוספים. הפאס יתאים לכל הצרכים של כל נוסע; ויתרה מכך, הפאס הצרפתי ייזכה את הנוסע במחיר מוזל על רכבות הבזק הבינלאומיות ועל רכבות הלילה מ: ול: צרפת. מגוון ההצעות כמעט ללא גבולות.

פאס צרפת כולל:

  • נסיעה בלתי מוגבלת על מערכת הרכבות הצרפתית.

  • מחלקה ראשונה ושניה.

  • בחירה של 3-9 ימי נסיעה במשך חודש, רציפים או גמישים.

  • הנחות ל: Saver - 2-5 איש הנוסעים יחדיו, Senior - מעל גיל 60, Youth - גילאי 25-12.

  • הנחות בונוס נוספות למעל-200 הטבות לפאס.

עם פאס אחד, תעלו לכל הרכבות!

  • עם רכבות ה-TGV תיסעו למרחקים ארוכים במהירות שיא של עד 320 קמ"ש ממרכז עיר אחת לשניה. יותר טוב, יותר מהיר, יותר נוח מטיסה. הרכבות המהירות חוסכות בזמן וכתוצאה מכך חוסכים בכסף.

  • עם הרכבות האזוריות תוכלו להגיע לערים הקטנות, לעיירות ולכפרים ותוכלו להיטמע בחיי המקומיים באזורי הכפר.

  • עם רכבות הלילה תוכלו לחסוך בזמן וכסף, לגמוע מרחקים ולהתעורר עם בוקר במקום חדש.

הזמנת מקומות שמורים
בצרפת  הזמנת מקומות שמורים הינה חובה על כל הרכבות המהירות, הרכבות הבינלאומיות ורכבות הלילה, ולכן "הפאס" מקל על החיים של המחזק בו. לא רק ייזכה את הנוסע במחיר מוזל "Passholder Fare" על המקום השמור אלא גם כניסה ברגע האחרון. דבר המבטיח את נסיעתכם ממקום למקום.

כל מה שצרפת מציעה.
מלבד פריז, צרפת מציעה שפע תרבותי והיסטורי בכל אזוריה. חלק מהאזורים הפופלריים אליהם מגיע פאס רכבת ואותו תוכלו להזמין כאן אצלינו ביורופ ריילוויס: הרביירה הצרפתית (קוט ד'אזור), בורגונדי, בורדו, נורמאנדי ובריטני. פאס הרכבות הצרפתי יקח אתכם לכל האזורים הללו בקלות.

וזה עוד לא הכל...
עם הרכבות הצרפתיות תגיעו לכל ערי הבירה באירופה. מפריז תוכלו לצאת ללונדון ביורוסטאר. לבריסל ואמסטרדם סעו ברכבת האדומה - טליס. לשוויצריה סעו ברכבת TGV - לירייה, וכמובן תוכלו להגיע במהירות למילנו, טורינו, ברצלונה, מדריד, שטוטגרט, פרנקפורט וערים נוספות בזמן קצר ובמהירות ונוחות מדהימים, וכל זה במחיר מיוחד.


אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר