רכבת ממינכן לברלין

החיפוש אחר רכבת ממינכן לברלין נובע מהצורך לגמוע מרחק גדול בתוך המדינה בזמן קצר, ההתלבטות שנעשית בדרך כלל בנקרה דנן היא בין רכבת, רכב, אוטובוס או טיסה, שכן בדומה לנסיעת רכבת מברלין לאמסטרדם, גם כאן גורם הזמן והנוחות הוא שמכריע. נחזור איפוא על הטיעונים בדבר יעילותה של הרכבת בקו מינכן-ברלין; ישנן רכבות ישירות ומהירות (רכבת ה-ICE שנעה בקצב של 300 קמ"ש) שמשך הנסיעה בהן הוא כ-6 שעות ורבע. וישנן גם את רכבות הלילה המאוד מומלצות, נסיעה ברכבת לילה חוסכת לכם לילה במלון ואת הטרחה להיגרר בנמלי תעופה בשלל בידוקים ופרוצדורות מייגעות.

בקו הנ"ל ישנה גם רכבת עם קונקשן והחלפת רכבת אך לדעתנו תוכלו לותר על כך. חישבו גם אולי לרכוש פאס גרמני אם תיסעו יותר בגרמניה.

מבחינת מחירים ולוחות זמנים, הרכבת בקו מינכן ברלין מאד גמישה, ויוצאת כל משך היום, כמעט כל 40 דק' יש רכבת שעושה את המסלול הזה בקונסטלציה זו או אחרת.

רכבת יום תעלה לכם כ-€150 למחלקה השניה וכ-€200 למחלקה ראשונה, הקפידו לבדוק במעוד מועד שכן אם תזמינו מראש תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים אף ב-€70, לכן הזמנה מוקדמת תחסוך לכם כסף משמעותי. רכבת לילה יכולה לעלות בין €50 למחלקה הנמוכה ביותר עם קושֶט (כיסא שמתכוונן למצב שינה) ולהאמיר עד כ-€350 לקרון שכולו חדר שינה על הפסים. הרכבת בדר"כ מאד שקטה בעקבות טכנולוגיה הרודבדס (roadbeds) המאפשרת נסיעה על פסים ישרים ומרותכים ללא רעשי רקע. רכבת לילה תיקח בין 9 ל-10 שעות (מומלץ לקחת מן הסתם את הרכבת ללא החלפה) ובדר"כ רכבות הלילה ממינכן לברלין (ולהיפך); הם עוזבים סביב 21:00 או 23:00 בערב (בדר"כ 3 רכבות ב-20:45, 22:15 ו-23:30), ומגיעות סביב 7.30 עד 09:30 למחרת בבוקר. הזמנות מראש במקרה שלהן זו חובה. וכאמור ניתן לבחור בין מושבים מתכוונים לשינה, וסוויטות מפוארות עם 2 עד 6 מיטות.

רכבת ה-ICE בפעולתה בגרמניה:תורו את גרמניה ברכבת, רכשו כרטיסים לקו הרכבת ממינכן לברלין והיעזרו במנוע החיפוש שלנו המופיע כאן בדף וחסכו בזמן וכסף. לנוחותכם המחירים ב-₪. לכל שאלה, אנו עומדים לרשותכם. סיעה טובה!


להזמנת רכבת ממינכן לברלין, מנוע חיפוש רכבות באירופה לרשותך

אולי יעניין אותך גם: רכבות באירופה

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר