רכבות בצרפת

מפריז לריביירה הצרפתית, לסן טרופז.. לחולות של זהב.. החל מ-€25.. בין אם אתם תרים את צרפת מפריז לליון, מפריז לבורדו לחבל דיז'ון, נורמאנדי, ברטאן או פרובאנס, רכבות בצרפת הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם!

באמצעות רשת הרכבות הצרפתית ניתן בנקל לטייל בין הערים המרכזיות והכפרים, בנוחות וביעילות. רכבת ה-TGV (הוגים: טֶה-זֶ'ה-ווֶה) המפורסמת בעולם של צרפת נוסעת במהירות של עד 320 קמ"ש, ממרכזי הערים הגדולות ולכל הערים החשובות, הזמנה מראש תוביל למחיר נמוך. מאד נמוך...

מפעילת הרכבות בצרפת היא חברת (SNCF (Société Nationale des Fer.

האם צריך לקנות לרכבת בצרפת כרטיסים מראש?

רכבות מקומיות ואזוריות, לא. זה כולל את כל TER (Trains Exprès Regionaux), רכבות פרברי פריז, ואת כל הרכבות המקומיות האחרות. לדוגמא, ליון-גרנובל או דיז'ון-ליון על ידי TER, קאן-ניס-מונטה קרלו בקו זה יש רכבת מקומית מדי חצי שעה, פריז לורסאי או לשדה התעופה שארל דה גול ברכבת ה-RER. אין צורך להזמין מראש וגם אי אפשר, מפני שהרכבת לא יכולה למכור מראש (בדומה לרכבת ישראל), הנסיעה היא קבועה ולכן אין יתרון במחיר בהזמנה מראש. פשוט לקנות כרטיס במשרד הכרטיסים בתחנה או מהמכונות לשירות עצמי, לאמת אותו (Composter - קומפוסטר) במכונות הצהובות הקטנות הפזורות ברציפים, לעלות על הרכבת הבאה שמגיעה ולהתיישב איפה שמתחשק לכם.

מרחק קצר (Intercités) לא בהכרח. לדוגמא, קאלה אמיין-פריז, דייפ-רואן-פריז, לה הבר-פריז או שרבורג-באייה בפריז. בקווים הללו למשל אין הזמנות לרכבת מראש, כך שהם לא יכולים למכור ישירות אבל ניתן לקנות באתרים מתמחים, למשל אצלינו ביורופ ריילוויס שווה לבדוק את המחירים לעומת המחירים בתחנות. אתם תמיד יכולים לקנות כרטיס במחיר מלא בתחנה ולקפוץ על הרכבת הראשונה שמגיעה ולשבת בכל מקום שתרצו.

רכבות ה-TGV וIntercité למרחקים ארוכים, כן. כל הרכבות המהירות (TGV) וכל ה-Intercités למרחקים ארוכים, כגון פריז-לימוז'-טולוז, פריז, וישי-קלרמונט, בורדו-טולוז-מרסיי-ניס דורשות הזמנת מקומות מראש (חובה). כל הכרטיסים לרכבות אלו מגיעים עם הזמנת מושבים הנכללת באופן אוטומטי והמחיר משתנה כמו מחירי טיסות, ולכן הזמינו מראש לקבלת התעריף הזול ביותר! בפועל כמעט תמיד יש מקומות פנויים ברוב הרכבות הללו, אפילו לפני היציאה, אבל הבעיה היא מחיר. למשל פריז-ניס, דמי נסיעה במחיר מלא עם תעריף יקר בתחנה יעלה לכם: €125, אבל אם אתם מזמינים מראש, אתם יכולים לקנות רכבת בתעריף זול לאותה נסיעה רק €26 (!), אז כדאי להזמין מקום מראש! הרכבות פתוחות להזמנה בדר"כ 3 חודשים מראש.

להזמנת רכבות בצרפת במחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש, מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪! נסיעה טובה.


להזמנת רכבות בצרפת - מנוע הזמנות לרשותך:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר