רכבת מלונדון לאמסטרדם

לונדון לאמסטרדם, בנוחות בלי לעלות לטיסה.

נמאס לכם לטוס? צודקים. אירופה כ"כ זמינה ונוחה ברכבת, זה פשע לעלות לטיסה. יש לכם את החלופה להימנע מטיסה, לחסוך זמן, כסף וזיהום אוויר ולעלות לרכבת! שתיקח אתכם מלונדון לאמסטרדם בקלות.
הדרך לאמסטרדם מלונדון ברכבת משלבת 2 רכבות:

1.    יורוסטאר (Eurostar)
2.    טאליס (Thalys) חברת הרכבות הספרדית.

כמובן שאת הנסיעה אתם מזמינים בכרטיס אחד. כאן אצלינו באתר.

הנסיעה מתחילה עם היורוסטאר לבריסל שלוקחת רק שעתיים ואז קונקשן לרכבת במהירות גבוהה רכבת הטאליס הספרדית (Thalys) לאמסטרדם בשעה ו-49 דק'. ישנה עוד דרך, לקחת רכבת ומעבורת.. אבל אנחנו לא ממליצים עליה, שכן היא מסורבלת יותר ואיטית יותר, אותו כנ"ל לגבי טיסה, לא ממליצים, כי הרכבת היא לא הרבה יותר איטית מטיסה וטיסה זה סחבת מיותר בשדות תעופה. ברכבת בקו זה יש מגוון רחב של יציאות אפשריות, זוהי דרך מהירה, נוחה וללא מתח אתם מגיעים לאמסטרדם רגועים..

כמה זה עולה?

פשוט. ככל שתקדימו לרכוש מוקדם יותר, המחיר יהיה זול יותר. המחיר למזמינים מוקדם הוא באזור ה-€80. להלן לדוגמא דף תוצאות רכבת במסלול להלן, לוחות הזמנים והמחירים לדוגמא במחלקות השונות, זוהי שאילתא שהתבססה על הזמנה של חודש מראש:

lonams

ולהלן מידע אודות ההחלפה למשל ברכבת שיוצאת בשעה 09:00~:

londonamster

משך הנסיעה, כ-4 שעות ו-45 דק'. כולל ההפסקה בבריסל.

להזמנת רכבת מלונדון לאמסטרדם ולהפך במחירים מיוחדים. חפשו במנוע שלנו כאן באתר, שמרו מקום מראש והדפיסו את הכרטיס @בבית. נסיעה טובה!


להזמנת רכבת מאמסטרדם ללונדון, מנוע חיפוש לרשותכם:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר