רכבות בלונדון

הרכבת בלונדון בעיקרה היא רכבת תחתית, אך לא בעניין זה עסקינן כאן, אלא בעובדה שלונדון היא המרכז שממנו יוצאות רכבות לכל רחבי בריטניה ואירופה, HUB שמרכז את כל התנועה הרכבתית של אנגליה; וכל זה קורה בתחנת לונדון סנט פנקראס, התחנה היפה וההיסטורית של לונדון. סנט פנקארס נבנתה בשנת 1868, התחנה עברה לאחרונה שיפוץ ומתיחת פנים, מה שהפך אותה לטרמינל ברמה העולמית הגבוהה ביותר וממנה יוצאת רכבת היורוסטאר ושאר הרכבות בלונדון ליעדים בבריטניה. התחנה הפכה במהירות ליעד תיירות בפני עצמו, עם נוף פנורמי מדהים ובתוכה גם בר שמפניה הארוך ביותר של אירופה SEARCYS.

הכניסה לבר מתוך התחנה:כל האזור שעוטף את סנט פנקראס עומד כיום במוקד של תכנית התחדשות עצומה, תשתיות חדשות, בתי מלון ואטרקציות בשלבי פיתוח. אחד היתרונות העיקריים של המהלך הוא הגדלת התיירות במקום שכן כידוע מאז השימוש במסלול החדש במהירות גבוהה שהטמיעו בתחנה, זמני הנסיעה בין לונדון והיבשת צומצמו ב-20 דק'. ובחופשה כמו בחופשה, כמו שאתם יודעים.. כל שניה נחשבת.


למידע נוסף אודות הרכבות בלונדון שיוצאות מן התחנה לונדון סנט פאנקרס לחצו כאן.

להזמנת רכבות בלונדון השתמשו במנוע חיפוש הרכבות שלנו כאן בעמוד והוא גם משובץ בשאר עמודי האתר לנוחותכם. המחירים ב-₪ וההזמה קלה ופשוטה.


מנוע חיפוש לרכבות אל ומלונדון לכל רחבי אירופה לרשותכם:

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר