רכבת מברצלונה למדריד

הערים ברצלונה ומדריד די רחוקות, (619 ק"מ), על מנת לגמוע את המרחק הנ"ל ברכב תזדקקו לכ-6 שעות וגם טיסה היא טרחה לא קלה, לכן איפוא, אמצעי התחבורה הנפוץ ביותר, היא הרכבת מברצלונה למדריד. רשת הרכבות הספרדית Renfe עברה שיפור משמעותי בשנים האחרונות וכיום היא בין רשתות הרכבת המצוינות באירופה, תוכלו לקרוא עליה בהרחבה תחת רכבות בספרד.

מידע אודות הרכבת ממדריד לברצלונה או להפך..

הרכבת היא רכבת ישירה. זמן הנסיעה, בין שעתיים וחצי לשלוש שעות (תלוי ברכבת שתבחרו), ברכבת ה-AVE המדהימה שנעה במהירויות גבוהות. עד שנת 2007 הרכבת לא היתה האמצעי השגור בקו זה, אך עם ההתפתחות הטכנולוגית, כעת ניתן לגמוע את המרחק בנקל וקו הרכבת ברצלונה למדריד הופך ליותר ויותר פופולארי ולאחרונה אף מתעלה על אחיו האוטובוסים והמטוסים כשקהל הנוסעים נוטש את אמצעי התחבורה הללו לטובת הרכבת בקו דנן.

חובה להזמין את הכרטיס מראש. כדי לבדוק זמינות רכבות ולבצע הזמנה, תוכלו לבצע חיפוש ביורופ ריילוויס במנוע החיפוש המופיע בעמוד זה, בדף הבית שלנו או לחצו כאן
על מנת לחפש רכבות מהירות בספרד. רכישת כרטיסים היא קלה ופשוטה! את הכרטיס ניתן להדפיס@בבית.

מחיר נסיעה ברכבת מברצלונה למדריד עומדת כיום במחלקה השניה על תעריף של כ-€40. ולעיתים אף זול מכך (ניתן למצוא כרטיסים אף ב-€32 תלוי במבצעים השונים).

תחנות הרכבת מהן יוצאות הרכבות הן התחנות המרכזיות של הערים:

סנטס בברצלונה. (BARCELONA SANTS)
אטוצ'ה במדריד. (MADRID PUERTA DE ATOCHA)

שתי התחנות קרובות למרכזי הערים.

להלן דוגמא לדף תוצאות חיפוש רכבת ממנוע החיפוש שלנו:
barcelona-madrid

בעבר היתה רכבת לילה בין היעדים אך כיום לאור החידושים הטכנולוגיים קו הרכבת מוצע בשעות היום והנסיעה חלקה ונעימה!

כדי לרכוש כרטיסים לקו הרכבת ברצלנה מדריד במחירים מוזלים ומקומות שמורים מראש, מנוע חיפוש הרכבות שלנו עומד לרשותכם, והמחירים לנוחותכם ב-₪ או לחילופין -
לחצו כאן - נסיעה טובה!


מנוע להזמנת רכבת מברצלונה למדריד או להפך:

שימו שהמידע בדף זה מתייחס גם לרכבת ממדריד לברצלונה

אודותינו

מישראל לאיטליה, איטליה לצרפת, צרפת לשאר אירופה - ברוכים הבאים! יורופ ריילוויס לא יכולה לחכות כדי לקחת אתכם לנסיעה מרגשת ברכבת באירופה. אנו, כרטיס הכניסה שלך ליותר מ-15,000 יעדים ברחבי אירופה ויכולים למצוא לך את העסקות הטובות ביותר עבור כל מפעילי הרכבות הגדולים, כגון: יורוסטאר, TGV ,Thalys, ה-Renfe הספרדי ו-Trenitalia האיטלקי.

שירות רכישת כרטיסי רכבת באירופה בשותפות עם רייל יורופ, ספק הרכבות הותיק באירופה הנוסד ב-1893. לנוחותכם, ממשק פשוט ונוח המאפשר בתהליך קליל של מספר דקות, רכישה של מגוון כרטיסי רכבת בין היעדים המובילים והמבוקשים באירופה.

יורופ ריילוויס - Europe Railways המרכז לרכבות באירופה.

למה לבחור בנו

למעלה מ-3 מיליון תיירים בשנת 2022
המפיץ מספר אחד של כרטיסי נסיעה ברכבת.

מומחי נסיעות
מידע תיירותי אודות כל יעדי אירופה ופורום טיולים פעיל.

15,000 יעדים
כל אירופה, מקום אחד כדי לקנות את הכרטיסים שלכם!

רכבות באירופה +

קופונים חינם, מדריך לנסיעה ברכבת ועוד.

תשלום מאובטח

חברים בתכנית מסחר הוגן.

פרטי יצירת קשר